пошук ... виставки та презентаціїфрагменти експозиції музеюБудні та свята музею...

Працівники музею активно займаються просвітницькою, виставковою та науково-дослідницькою роботою. Загальна корисна площа музею - 2033 кв.м, а під виставкові зали поки що задіяно всього лиш 458 кв.м. Тематика виставкової діяльності надзвичайно різноманітна: історія релігій, історична, краєзнавча, мистецька. У експозиційних залах щомісяця презентуються виставки з власних фондів та збірок інших музеїв. Тісне співробітництво налагоджено з музеями міста Львова - історії релігії, історичним, етнографії та народних промислів, Соломії Крушельницької, галереєю о.Дмитра Блажейовського, Палацом Мистецтв та художнім музеєм Михайла Біласа у Трускавці. Розпочата співпраця з музеями інших регіонів України: Волинської ікони, Волинським, Кременецьким та Нітішинським краєзнавчими, Острозькими державним історико-культурним заповідником та музеєм книги та друкарства.

На мистецьких виставках презентувалися роботи як визнаних, відомих художників, таких, наприклад, як народного художника України Зеновія Кецала, заслуженого художника України - Євгена Манишина, Володимира Слєпченка, Ореста Скопа, Ігоря Копчика, так і поки що невідомих широкому загалу митців і місцевих художників.

Урочисті відкриття виставок обов'язково супроводжуються концертами, які з огляду на чудову акустику виставкових залів палацу надають події особливої урочистості та піднесеності. До концертних виступів залучаються відомі артисти і місцеві співаки та музиканти, такі, наприклад, як заслужені артисти України Степан П'ятничко та Степан Степан, Олег Лихач (солісти Львівського оперного театру), кобзар-лірник Василь Нечепа (Чернігівська обласна філармонія), мистецьке об'єднання "Майстерня Пісні" та інші.

Працівники музею проводять і позамузейну роботу - це проведення Днів музею в навчальних закладах міста Червонограда, на яких науковці читають лекції, експонують пересувні виставки, надають методичну допомогу. Лекції читаються на релігійну, історичну, краєзнавчу, мистецьку тематику. Таку ж роботу музей активно проводить за межами міста (відомо, що цього не роблять інші музеї України!) у навколишніх селах та містечках Сокальського, Радехівського та Жовківського районів.

Водночас музей - це місце зустрічей мешканців міста, які люблять в ньому бувати, громадських діячів та духовних осіб, політиків, гостей міста. Місце, яке об'єднує навколо себе колишніх жителів містечка Кристинопіль, людей, які примусово були виселені з цієї території: євреї - 1939 року, українці - 1946 року, поляки - 1951 року (музейники ведуть пошукову роботу, а також записують спогади).виставка у загальноосвітній школі міста

відкриття виставки у Єпархіальному музеї
м.Трускавця

відкриття виставки "Вічна таїна ікон",
приурочена 10-літтю реставраційної майстерні

Урочиста академія з нагоди
25-ліття музею© kosmata | всі права застережено | аll rights reserved